Bursa Acıbadem Hastanesi

Genel satlas Eylül 12, 2018

2006 yılında hasta kabulüne başlayan Bursa Acıbadem Hastanesi , 30.000 m²’lik kapalı alanı içerisinde; 133 hasta yatağı, 41 yoğun bakım yatağı (koroner, yenidoğan, genel ve kalp damar cerrahisi yoğun bakım servisleri) bulunmaktadır.

Acil, Doku ve Organ Nakli (Böbrek Nakli), Doku ve Organ Nakli (Karaciğer Nakli), Kardiyoloji, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji alanlarında hizmet veren Bursa Acıbadem Hastanesinde  böbrek ile karaciğer nakillerinin de yapıldığı Organ Nakli Merkezi de bulunmakta.

Acıbadem Bursa Hastanesi’nde 133 hasta yatağı, 41 yoğun bakım yatağı (koroner, yenidoğan, genel ve kalp damar cerrahisi yoğun bakım servisleri), 10 ameliyathane, 1 doğumhane, doğum yapılabilen LDRP odası, tüp bebek merkezi,  Koroner ve DSA Anjiyo Salonu, acil durumlar için hastanede her an hazır bulundurulan hava ambulansı ve helikopter pisti bulunuyor.

Acil serviste; ayrı ayrı müdahale, yeniden canlandırma ve gözlem odaları bulunuyor. Hastanede kimyasal ve nükleer yaralanmalar için özel bir dekontaminasyon odası yer alıyor. Bu odada kimyasal ve radyoaktif alanlara bulaşan hastalar dezenfekte edilerek arındırılıyor. Enfeksiyon şüphesiyle acile gelen hastalar için de bir izolasyon odası hizmet veriyor

#bursa acıbadem hastanesi #bursa acıbadem hastanesi doktorlar #bursa acıbadem hastanesi iletişim #bursa acıbadem hastanesi iş ilanları #bursa acıbadem hastanesi randevu #bursa acıbadem hastanesi tel #bursa acıbadem hastanesi telefonu