Jimer Hastanesi

Genel satlas Eylül 12, 2018

2008 yılında hastalara hizmet vermeye başlayan Bursa Jimer Hastanesi kadın hastalıkları, doğum ve çocuk hastalıkları konusunda adını duyurmuştur.

Bursa Jimer Hastanesi Kadın hastalıkları ve kadın kanserleri konusunda deneyimli uzman hekimleri ile ayrıca çocuk sağlığı ve hastalıkları, sağlam çocuk takibi, çocuk aşıları ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı ünitesi ile hastalara hizmet vermektedir.

Kanser ameliyatları olmak üzere, tiroid, meme, mide, kalın barsak, pankreas ve karaciğer gibi organlara ait ameliyatları da yaygın olarak yapılıyor.

Doğumdan itibaren 18 yaşa kadar sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaç edinen çocuk endokrinoloji uzmanları, başta büyüme olmak üzere her türlü hormon ve hormonlarla ilişkili sorunları olan hastaların kabulüne başlanmıştır.

Bursa’nın hızla gelişen bölgesi olan Nilüfer Özlüce’de Batıkent Metro istasyonu karşısında Jimer Özlüce’yi Bursa halkı ile buluşturan Jimer hastanesi büyüyen hekim ve modern yapısı ile sağlık sektöründe ki yatırımları her geçen gün artırmaktadır.

#jimer hastanesi #jimer hastanesi adresi #jimer hastanesi kadın doğum #jimer hastanesi kimin #jimer hastanesi tahlil sonuçları #jimer hastanesi tel