Medical Park Bursa Hastanesi

Genel satlas Eylül 8, 2018

VM Medical Park Bursa Hastanesi

55 bin metrekare içerisinde yer alan Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi hasta odaklı hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla 2016’dan beri Bursalılara tüm branşlarda hizmet vermektedir.

270 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 83 yoğun bakım yatağı bulunan Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi Tecrübeli hekim kadrosu,multidisipliner tedavi yaklaşımı , güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla , her türlü soruna anında doğru müdahaleyi yapabilmektedir.

Güney Marmara’nın donanımlı sağlık üssü VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde tüm branşlarda 3.basamak düzeyde ileri teknoloji, tanı tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle kanser cerrahisi, endoskopik ve mikrocerrahi teknikleri, medikal onkoloji tedavileri, plastik,estetik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamaları,gelişmiş 3.basamak yoğun bakım ünitelerinde , bölgenin tüm acil ihtiyacını karşılayacak altyapısıyla,alanında duayen hekimlerle hizmet vermektedir.

VM Medical Park Hastanesi’nin bir diğer önemli özelliği de adını “Leading İnternational Vision” (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan;  ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünya ile eş zamanlı kullanan LIV Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışını sunmaktadır. Bu özellkleri Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi ‘ni Bursa’nın ve Güney Marmara’nınkaliteli hizmet beklentisine uygun sağlık bir merkezi yapmaktadır

#medical park bursa #medical park bursa adres #medical park bursa endokrinoloji #medical park bursa iletişim #medical park bursa muayene ücreti 2018 #medical park bursa ortopedi